strona główna

Herbatki świąteczne

pasek

Nie ma to jak gorąca herbatka w zimowe popołudnie i wieczór…

Proponujemy Państwu podróż po krainie herbat o różnych smakach i właściwościach. Herbatki przygotowywane są z największą starannością aby wydobyć z liści i pąków to, co najlepsze. Oferta herbat jest bardzo szeroka, więc na pewno znajdą tu Państwo cos dla siebie.

W ofercie znajdą Państwo kilka skomponowanych przez nas propozycji, są to zestawy samych herbat w szerokiej gamie smaków oraz herbat w połączeniu ze staropolskimi konfiturami. Herbatki są robione na bazie owoców takich jak: malina, truskawka, róża, śliwka, borówka, jagoda, poziomka, żurawina, aronia, owoce czarnego bzu itp.

Z myślą o tych z Państwa, którzy cenią sobie nasze rodzime, tradycyjne produkty przygotowaliśmy staropolskie zestawy prezentowe stworzone na bazie właśnie herbaty. Kompozycje zawierają polskie herbaty z ziół i owoców oraz konfitury wytwarzane na bazie domowych receptur.

Do naszych zestawów wyselekcjonowaliśmy herbatki pochodzące ze zbiorowisk leśnych oraz upraw ekologicznych, co daje nam pewność, że oferowane produkty nie zawierają pestycydów i środków ochrony roślin. Wszystkie składniki herbat – a więc zioła, rośliny zielne i owoce są zbierane ręcznie, z najwyższą starannością.

Do każdego zestawu możemy dołączyć drewniany medalionik z wygrawerowanym logo Państwa firmy, eleganckie etykiety z papieru czerpanego przewiązane rafią, kartki świąteczne tradycyjne lub w zestawie z nagranymi kolędami na płycie lub też karneciki z życzeniami.

Zestawy mogą być pakowane w drewniane skrzyneczki lub też eleganckie pudełka wykonane z dwuwarstwowej tektury ekologicznej, ręcznie barwionej, wszystko gustownie ozdobione dekoracjami z akcentem świątecznym, na pewno zapadnie w pamięci osoby obdarowanej.

Jesteśmy przekonani, że nasze herbaty to świetny pomysł na wyjątkowy i zdrowy prezent. Niech nutka aromatu i smaku gości również na stołach Państwa Klientów, Pracowników oraz Kontrahentów, aby mogli cieszyć się filiżanką z naparem luksusu i relaksu.

Malinowy chruśniak, Skarby lasu, Jesienna spiżarnia, Boża witaminka, Księżycowa magia… Sprawdź co kryje się pod tymi magicznymi nazwami…

 
pasek

HERBATA ŚWIĄTECZNA W PUSZCE

HERBATA ŚWIĄTECZNA W PUSZCE

Elegancka metalowa puszka z etykieta reklamową (obwoluta dookoła

oraz wieko)
Zawartość:
* wysokiej jakości herbata liściasta czarna, owocowa lub zielona
Dla zachowania pełni aromatu zawartość jest dodatkowo pakowana

w szczelny foliowy woreczek.

Masa netto: herbata – 50 g
Wymiary produktu: 82 x 82 x 115 mm
okres przydatności: 12 miesięcy

Minimalne zamówienie: 200 sztuk


        


pasek

HERBATA ŚWIĄTECZNA 100g

HERBATA ŚWIATECZNA 100G

Opakowanie: Papier ozdobny w dowolnym kolorze
Wymiar opakowania: 180x50x90mm
Logo na opakowaniu
Smaki: herbata liściasta czarna lub owocowa

Waga: 100 gram
Minimalna ilość zamówienia: 200 sztuk
pasek

ŚWIĄTECZNA HERBATA W SAKIEWCE

Świąteczna Herbatka w sakiewce

Wysokiej jakości herbata liściasta czarna, owocowa lub zielona
waga: 50g

Minimalna ilość zamówienia 100 sztukpasek