strona główna
Kubki Magiczne i ART Print

pasek


Nanoszenie nadruków reklamowych na kubki ceramiczne i porcelanowe metodą sublimacyjną, która umożliwia uzyskanie perfekcyjnych rezultatów, wykorzystania 360° powierzchni kubka - znana jest nie od dziś. Proponujemy NOWE spojrzenie na gadżety reklamowe - kubki jako upominki świąteczne z wykorzystaniem technologii MAGIC MUGS i ART PRINT 300 dpi. Na czym to polega? Technologia MAGIC MUGS - Kubki Magiczne polega na wykorzystaniu zmiany podłoża (ceramiki) z ukrytym nadrukiem, który pod wpływem ciepła i temperatury napoju uwidocznia się. Warto przy tym zwrócić uwagę na drobny szczegół - nadrukowane na kubku logo+ widoczne jest cały czas, bez względu na temperaturę podłoża, natomiast motyw graficzny widoczny jest tylko przy osiągnięciu odpowiedniej temperatury. To magia, która służy oczarowaniu klienta i wnosi element przykuwający uwagę oraz... zabawę.


Zobacz jak działa kubek z nadrukiem magicznym:


Kubek z nadrukiem magicznym
Wlewasz wodę i pojawia się nadruk
Technologia ART PRINT
wykorzystuje druk sublimacyjny w jakości 300dpi i pozwala na uzyskanie perfekcyjnego nadruku w postaci zdjęcia lub specyficznych, intensywnych kolorów, często niedostępnych dla tradycyjnej kalkomanii. Metoda ta umożliwia uzyskanie wysokiej jakości nadruków przy pełnym odzwierciedleniu barw i szczegółów, które nie zawsze są dostępne.


Zobacz jak działa kubek z nadrukiem ART PRINT:ART PRINT nadruk
Nadruk ART PRINT na kubkupasek

Poniżej przedstawiamy  ofertę kubków reklamowych zadrukowywanych powyższymi technikami. Kubki przeznaczone pod nadruk sublimacyjny oraz Art Print to Tomek klasyczny oraz Latte.  Szatę graficzną na kubkach można przygotować z myślą o takich upominkach, które łączą w sobie walory udanego prezentu pod choinkę, gadżetu reklamowego, funkcjonalnego drobiazgu oraz - dzięki swojej szacie i stylistyce - nawiązują do Świąt Bożego Narodzenia.Magiczny Kubek TomekKubek Latte z nadrukiem Art PrintKubek Tomek z nadrukiem Art Print


Kubek Tomek
pod nadruk
sublimacyjny-Magic Mugs

Wysokość: 96mm
Pojemność: 300ml
Średnica: 82mm


Kubek Latte
z nadrukiem Art Print

Wysokość: 101mm
Pojemność: 300ml
Średnica:91mm


Kubek Tomek
z nadrukiem Art Print


Wysokość: 96mm|
Pojemność: 300ml
Średnica:82mm