O nas

TOP MARKETING to projekt, który jest synergią naszych możliwości i oczekiwań. Doświadczenie zdobywamy od 2008 roku. Od początku istnienia firmy przyświecał nam jeden cel:
Być rzetelnym dostawcą oferowanych produktów i partnerem biznesowym godnym zaufania w zakresie produkcji, konfekcji i logistyki.
Działania nasze sprawiają, że jesteśmy uznanym dostawcą na polskim rynku, a świadczone usługi pozostają na stałym, wysokim poziomie.

Firma Top Marketing specjalizuje się w komponowaniu i tworzeniu niepowtarzalnych zestawów upominkowych. To prezenty, które bardzo łatwo wywołują uśmiech obdarowanej osoby, przywołując wspomnienia z dzieciństwa. Cudowny smak i piękna forma reklamy poprzez podniebienie to słodka metoda docierania do Klientów i utrwalania wizerunku marki. Zestawy upominkowe to propozycja na upominki gwiazdkowe szczególnie dla tych, którzy chcą obdarować Bliskich, Kontrahentów, Pracowników upominkiem eleganckim, wyszukanym i... pysznym. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku nieustannie poszerzamy naszą ofertę asortymentową, wprowadzając nowe produkty, nowe opakowania i nowe rozwiązania kompleksowe. W naszych koszach upominkowychzestawach upominkowychkoszach prezentowych można znaleźć pięknie zapakowane słodkości, wykwintne alkohole, aromatyczne herbaty, zdobione pierniczki, produktu Premium itp.

Na ten sezon przygotowaliśmy dla Państwa nowa ofertę zestawów upominkowych w koszach, skrzyniach, kuferkach drewnianych oraz pudełkach ozdobnych a także niepowtarzalna ofertę świątecznych słodyczy z Państwa logo. Dodatkowo macie Państwo możliwość zamówienie zestawu upominkowego lub pysznej słodkości w pudełku ozdobnym wykonanym na indywidualne zamówienie. Dobór koloru pudełka oraz naniesienia logo lub innej grafiki bezpośrednio na opakowaniu daje Państwu gwarancje niepowtarzalności. Szeroki wybór słodyczy świątecznych oraz skomponowanych zestawów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Indywidualne znakowanie i atrakcyjne opakowanie, a co najważniejsze, świetny smak, sprawiają, że dzięki słodyczom reklamowym każda firma zostanie pozytywnie zapamiętana.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu:
e-mail: biuro@topgadzety.com.pl lub swieta@topgadzety.com.pl
tel.: +48 502 693 243 lub +48 515 708 308

Zespół firmy TOP MARKETING
Życzymy Wesołych Świąt!