Zestawy Upominkowe

Jako, że tworzenie nowych produktów i projektowanie sprawia nam ogromną satysfakcję postanowiliśmy do naszego portfolio wprowadzić także zestawy upominkowe i kosze delikatesowe zarówno całoroczne, jak i okazjonalne – na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Dążymy do doskonałości i wyjątkowości zarówno komponowanych przez nas zestawów, jak i słodyczy reklamowych.

Jak dbamy o to, by zestawy prezentowe były atrakcyjne?:

• bogactwo i różnorodność produktów

• wyszukiwanie nowych dostawców

• korzystanie z najnowszych trendów w zakresie produktowym, opakowań i wzornictwa

• częstą zmianę asortymentową zarówno produktów jak i opakowań co gwarantuje niepowtarzalność

• kreowanie nowego wzornictwa opakowań

• profesjonalne doradztwo branżowe

• sprawnie działający Dział Kreujący ofertę

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne w postaci doradztwa produktowego, technik znakowania produktów, możliwości produkcyjnych. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku nieustannie poszerzamy nasza ofertę asortymentową, wprowadzając nowe produkty, nowe opakowania, nowe rozwiązania kompleksowe w zakresie słodyczy i zestawów. W naszych zestawach upominkowych i koszach prezentowych można znaleźć pięknie zapakowane słodkości, wykwintne alkohole, aromatyczne herbaty, zdobione pierniczki, produkty Premium itp. Zestawy upominkowe i kosze delikatesowe to bardzo ciekawa propozycja na upominek szczególnie dla tych, którzy chcą obdarować Bliskich, Kontrahentów, Pracowników upominkiem eleganckim, wyszukanym i… pysznym.

Indywidualnie zaprojektowane, zapakowane w stylowe kosze lub pudełka zestawy prezentowe podbijają rynek i są obecnie jednym z najczęściej wybieranych upominków, nie tylko na Święta. Dzięki nieograniczonym możliwościom personalizacji i wyboru zawartości zestawów upominkowych, każdy jest w stanie wybrać wersję idealnie dopasowaną do odbiorcy i mieszczącą się w zaplanowanym budżecie.

Jak można wykorzystać zestawy upominkowe?

Zestawy prezentowe można z powodzeniem wykorzystać jako upominki dla klientów i kontrahentów - taka forma podziękowania za współpracę z pewnością będzie miłym gestem i zapadnie w pamięć, pozostawiając pozytywne wrażenie o marce. Słodycze reklamowe, herbaty, pierniki świąteczne i inne, dowolnie wybrane produkty pięknie zapakowane w pudełko z logo firmy na pewno wywołają uśmiech na twarzy i sprawią, że wybór Państwa usług w przyszłości - będzie wyborem oczywistym. Umieszczenie logo firmy na słodyczach utrwali wizerunek producenta, pozwoli lepiej zapamiętać markę i skutecznie rozreklamuje asortyment.

Inne zastosowanie zestawów upominkowych to obdarowanie nimi pracowników - zarówno małe, jak i duże firmy coraz częściej wybierają taką formę dorocznych prezentów na Święta. Kosze prezentowe można dowolnie modyfikować i indywidualnie ustalać ich zawartość oraz opakowanie, dlatego doskonale sprawdzają się w dowolnej branży i w przypadku różnych budżetów. Decydując się na sprezentowanie pracownikom zestawów świątecznych, mają Państwo możliwość wyboru zarówno wersji z samymi produktami spożywczymi - słodyczami, herbatami, piernikami, jak również takich zawierających alkohol. Dzięki ogromnemu wyborowi asortymentu i indywidualnie dopasowanym produktom można u nas kupić zarówno zestawy świąteczne do 50zł, jak również dużo droższe. 

Rodzaje zestawów prezentowych

Nasze zestawy upominkowe można dowolnie modyfikować - zarówno zawartość, jak i opakowanie to kwestia ustalana indywidualnie z klientem. Staramy się, aby proponowane przez nas opcje usatysfakcjonowały każdego - zarówno osoby poszukujące tanich zestawów prezentowych, jak również te dysponujące nieograniczonym budżetem. Wśród oferowanych przez nas gotowych kompozycji znajdą Państwo starannie skomponowane zestawy upominkowe zawierające słodycze reklamowe, pierniki świąteczne, herbaty, konfitury, a także różne alkohole - nalewki, wódki, wina. Opakowania świąteczne są równie ważne, jak zawartość podarunków - dlatego niezmiennie dbamy o to, aby nasze zestawy upominkowe były elegancko zapakowane, z należytą starannością i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Proponujemy Państwu zarówno klasyczną formę pakowania w pudełko, jak również możliwość wyboru koszy delikatesowych, stylowych skrzyneczek, kuferków i zestawów prezentowych EKO, zapakowanych w ekologiczne, nieszkodliwe dla środowiska tworzywa.

Dajemy Państwu pełną dowolność w kwestii kolorystyki opakowań, zdobień i różnego rodzaju dekoracyjnych dodatków. Jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie u nas zestaw prezentowy zgodny z oczekiwaniami, w przypadku wątpliwości chętnie doradzimy i podpowiemy, jaki zestaw upominkowy wybrać. Zapraszamy!