startofertao naskontakt
strona główna

Wina i alkohole - zamówienia specjalne

pasek

Szerokie rozumienie pojęcia "gadżety reklamowe" owocuje kolejnymi pomysłami na upominek dający możliwość pozyskania Klientów lub utrzymania dobrej więzi z osobą, z którą współpracujemy. Nasza interesowność jest oczywista - poprzez obdarowanie prezentem chcemy pozyskać pamięć o sobie, o naszej marce, produkcie - dzieje się tak zarówno w relacjach prywatnych, jak i w biznesie, i jest to zjawisko wielokulturowe, wynikające z tradycji.

Wina i alkohole to często wykorzystywany pomysł na upominki świąteczne, które łączą wiele cech i zalet przypisanych zarówno gadżetom reklamowym jak i szczególnemu okresowi świątecznemu. Propozycje wykorzystania win i alkoholi jako upominków świątecznych przedstawiamy na stronach: prezenty dla VIP, kosze i skrzynie świąteczne oraz wina, alkohole i akcesoria.

wina i alkohole reklamowe


Eleganckie wina i alkohole są wyszukaną pozycją wśród gadżetów reklamowych, cechują się dobrym postrzeganiem przez obdarowanych i z tych powodów należy je traktować w kategoriach osobistych, wybiórczych i indywidualnych.

Posiadamy doświadczenie oraz rynkowy "know-how" by zaoferować kompleksową obsługę zamówień specjalnych. Ze względu na selektywny charakter, oferta wymaga konsultacji - uprzejmie prosimy o kontakt z nami celem doboru alkoholi, ich personalizacji, opakowania, doboru akcesoriów, a także dostawy do Klienta.pasekUWAGA! Firma TOP MARKETING zastrzega, że przedstawiona oferta skierowana jest do firm i instytucji zainteresowanych wykorzystaniem przedstawionych używek do celów reklamowych i promocyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ani wysyłkowej do osób prywatnych, a każda transakcja wymaga pisemnego oświadczenia.

Firma TOP MARKETING zastrzega również, że sprzedaż używek obarczona jest przepisami prawa, które w pełni respektujemy.


pasek