Start Oferta O nas Kontakt Regulamin
strona główna

Szkocka whisky Bruichladdich


pasek

whisky Bruichladdich - logo


pasekBruichladdich Islay Single Malt Scotch Whisky - pod tą nazwą kryje się jedna z najznakomitszych szkockich whisky, którą przedstawiamy jako pomysł na świąteczny upominek reklamowy.
 Bruichladdich na dobre utkwił w świadomości jako synonim znakomitego trunku. Jest to jedyna destylarnia posiadająca własną linię butelkowania, dzięki czemu używa krystalicznie czystej wody z własnego ujęcia i jest uważana za najczystszą szkocką whisky. Bruichladdich nie musi poprawiać smaku i koloru.

whisky Bruichladdich
Do produkcji trunku nie używa się karmelu, co często czynią inni producenci. Do niezwykle eleganckich i przykuwających uwagę butelek wlewany jest trunek zawierający 46% alkoholu, co czyni go absolutnie wyjątkowym.

Single Malt Scotch Whisky Bruichladdich oferowana jest w butelkach o pojemności 700 ml (nr art. 5851 - foto powyżej) oraz w popularnych "małpkach" o pojemności 50 ml (nr art. 5843 - foto poniżej).


whisky but. 'małpka'


Zapach cytrusów pobudza zmysły, a aromat torfu daje nam poznać skąd pochodzi ta whisky. Dalej wyczuwamy niezwykle soczyste porzeczki, żurawinę i wiśnie pomieszane ze świeżością mięty i wanilii, a dopełnione poprzez dostojność sosny. Wrażenia smakowe rozpoczyna wyważone odczucie torfu, które w połączeniu z czerwonymi owocami rozbudza kubki smakowe.

Słodycz na początku i dym na końcu zostają wyciszone przez rześkość z lekka cytrusowego oceanu. Okres leżakowania - 7 lat.


pasek


UWAGA! Firma TOP MARKETING zastrzega, że przedstawiona oferta skierowana jest do firm i instytucji zainteresowanych wykorzystaniem przedstawionych używek do celów reklamowych i promocyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ani wysyłkowej do osób prywatnych, a każda transakcja wymaga pisemnego oświadczenia.

Firma TOP MARKETING zastrzega również, że sprzedaż używek obarczona jest przepisami prawa, które w pełni respektujemy.


pasek