Start Oferta O nas Kontakt Regulamin
strona główna

Wina chilijskie


pasek

upominki reklamowe - wina chilijskie


Casablanca Valley w której znajduje się winiarnia, znana jest na całym świecie ze swego naturalnego piękna. Gdziekolwiek spojrzeć rozciągają się surowe zbocza wzgórz, pomiędzy którymi znajdują się jasne wyspy żyznych pól i niewielkich wiosek. Przypuszczalnie najpiękniej prezentują się zbocza obsadzone krzewami Sauvignon Blanc, Chardonnay, Pinot Noir, Merlot i Carmenere, których żywo-zielone równe rzędy rozciągają się nierzadko po sam horyzont. Częściowo to różnorodność gleb sprawia, że region Casablanca Valley jest jednym z najbardziej znanych regionów winiarskich na świecie. Lecz dla znawców to nie gleba, a klimat świadczy o wyjątkowości tego miejsca. Zimne wody pobliskiego oceanu sprawiają, że noce są chłodne i mgliste, a dni jasne i bezchmurne. Sama winiarnia, zbudowana w 1999 roku w samym sercu winnicy Williama Cole’a przypomina swym wyglądem dawne chrześcijańskie misje. Bliskość wioski Casablanca sprawia, że jest chętnie odwiedzana przez turystów chcących napawać się pięknem jej i otoczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą win chilijskich pod kątem doboru upominków świątecznych, prezentów reklamowych i nie tylko... 

pasek

nr art. 5870 Albamar Cabernet Sauvignon 750ml

Wino czerwone wytrawne - 100% Cabernet Sauvignon Wino o pięknym kolorze dojrzałych wiśni. W nosie wyczuwamy zapach truskawek, wiśni, malin, jeżyn oraz delikatna nutkę miodu. W palecie smaków odnajdziemy znakomity balans i owocowość

Albamar Cabernet Sauvignon

pasek

nr art. 5871 Albamar Merlot 750ml

Wino czerwone wytrawne - 100% Merlot Wino w kolorze czerwieni z drobnymi fioletowymi refleksami. W nosie odnajdziemy wiśnie oraz dojrzałe śliwki. W palecie znajdziemy trwały smak dojrzałych śliwek z przyjemnymi taninami.

Albamar Merlot

pasek

nr art. 5872 Albamar Chardonnay 750ml

Wino białe wytrawne - 100% Chardonnay Wino ma przyjemną, jasną barwę. W zapachu możemy odnaleźć dojrzałe owoce tropikalne z nutkami moreli i miodu. Paleta smaków stwarza bardzo przyjemne, świeże i owocowe uczucie w ustach.

Albamar Chardonnay

pasek

nr art. 5874 Mirador Pinot Noir 750ml

Wino czerwone wytrawne - 100% Pinot Noir Lekki, rubinowy kolor z purpurowymi cieniami na krańcach. W nosie łatwo odnajdujemy wiśnie, rozmaryn i rabarbar. W smaku wyczuwalne nuty wiśni i dojrzałych malin zakończone słodkawymi i jedwabistymi taninami.

Mirador Pinot Noir


pasek

nr art. 5875 Mirador Merlot 750ml

Wino czerwone wytrawne - 100% Merlot głęboki rubinowy kolor. W nosie wyczuwamy bogactwo owoców z nutką cedru. Smak bardzo owocowy z delikatnie wyczuwalnym dębem i subtelnym acz trwałym zakończeniem.

Mirador Merlot

pasek

UWAGA! Firma TOP MARKETING zastrzega, że przedstawiona oferta skierowana jest do firm i instytucji zainteresowanych wykorzystaniem przedstawionych używek do celów reklamowych i promocyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ani wysyłkowej do osób prywatnych, a każda transakcja wymaga pisemnego oświadczenia. Firma

TOP MARKETING zastrzega również, że sprzedaż używek obarczona jest przepisami prawa, które w pełni respektujemy.

pasek