Start Oferta O nas Kontakt Regulamin
strona główna

Wina argentyńskie


pasek
Bodega El Rosal czyli „Różany Ogród” to jedna z najznamienitszych winiarni typu premium ze słynnego regionu Mendoza w Argentynie. Winiarnia powstała w malowniczym zakątku San Rafael w 1902 roku. Zlokalizowana u podnóży Andów w sercu Mendozy, na wysokości 750 m n.p.m, Bodega El Rosal to połączenie tradycji z nowoczesnością. Ręczne zbieranie winogron i ponad stuletnia tradycja w produkcji znakomitych Malbec, w połączeniu z doskonałymi warunkami klimatycznymi panującymi w regionie nadają winom z El Rosal wykwintny, niepowtarzalny charakter.

wina argentyńskie Bodega El Rosalpasekwina argentyńskie Bodegas Callia

Winiarnia u podnóża Pie de Palo w regionie San Juan powstała na miejscu starej rodzinnej wytwórni win z początków XX wieku. Priorytetem dla powstałej winiarni było zachowanie niepowtarzalnego charakteru i struktury starej winiarni, jak również otaczających ją winnic.

Budynki pomalowane na kolor piaskowy doskonale komponują się z otoczeniem, stwarzając wrażenie pustynnej oazy. Cały region San Juan w Argentynie jest historycznie związany z winiarstwem, gdyż znajduje się w nim 22% argentyńskich upraw winogron.

pasek

UWAGA! Firma TOP MARKETING zastrzega, że przedstawiona oferta skierowana jest do firm i instytucji zainteresowanych wykorzystaniem przedstawionych używek do celów reklamowych i promocyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ani wysyłkowej do osób prywatnych, a każda transakcja wymaga pisemnego oświadczenia.Firma TOP MARKETING zastrzega również, że sprzedaż używek obarczona jest przepisami prawa, które w pełni respektujemy.


pasek